Elżbieta Zalewska daje korepetycje z języka hiszpańskiego we Wrocławiu


Wrocław: język hiszpański

Witam,
nazywam się Elżbieta Zalewska i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: ul. Strońska (Gaj). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Que tal?Chcesz się uczyć hiszpańskiego dla przyjemności? A może potrzebujesz języka do pracy lub -przygotować się do egzaminu? Mgr iberystyki z 12 letnim doświadczeniem z Wrocławia udzieli lekcji na każdym poziomie PRZEZ SKYPE. Jestem nauczycielem akademickim, właścicielem firmy tłumaczeniowo-językowej, metodykiem, tłumaczem Unii Europejskiej. Tworzę programy językowe dla szkół językowych, od 2 lat wygrywam przetargi na prowadzenie zajęć na wszelkich poziomach językowych. Uczę języka żywego metodą komunikacyjną, korzystam z tzw. wielu materiałów autentycznych gdyż często przebywam w Hiszpanii oraz Ameryce Południowej. Do każdego ucznia dobieram własny tok nauczania. W swojej ofercie posiadam; - nauka języka od podstaw (także dla ludzi +50 oraz "opornych na naukę") - przygotowanie do egzaminów DELE, TELC na każdym poziomie - poprawki do egzaminów (także na Iberystyce) - lekcje indywidualne i grupowe dla firm m. in kadry dyrektorskiej (współpracuję m. in z Volvo, Nordea oraz Santander) - język biznesu, turystyczny bądź medyczny-przygotowanie do wyjazdów zagranicznych Na życzenie wystawiam rachunki i zaświadczenie o ukończeniu kursu. POSIADAM REFERENCJE więcej o mnie na stronie elmundohispano.pl Cena lekcji od 40 do 50 zł za 60 min za lekcje indywidualne (Wyższa stawka za egzaminy i język specjalistyczny). W przypadku rachunku do ceny doliczane jest 10 zł więcej.

Następna oferta