Tatiana daje korepetycje z muzyki w Pabianicach


Pabianice: muzyka

Witam,
nazywam się Tatiana i jestem korepetytorką muzyki. Korepetycji udzielam w Pabianicach (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype tatkim
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chcę nauczyć grać na fortepianie (pianinie, keyboardzie) jak najwięcej osób. Mam za sobą 40 lat praktyki pedagogicznej. Uczę dorosłych i dzieci i wciąż się uczę sama. Pomagam innym zrealizować ich marzenia, a przez to realizuje własne. To marzenie, o którym powiedziałam w pierwszym zdaniu. Marzę o tym, by muzykowanie wróciło do domów, do rodzin. Marzę o tym, aby dzieci od urodzenia wzrastały wśród dźwięków żywej muzyki, a po latach mogłyby wspominać, jak to rodzice na co dzień muzykowali i rozwijali ich zdolności muzyczne. A propos zdolności: wnioskuję z własnego doświadczenia, iż zdolności do muzykowania ma każdy. I jak każda zdolność, ta też potrzebuje na początku wsparcia i fachowego wspomożenia. Fachowięc zna cel i drogę wiodącą do celu. Fachowięc traktuje każdego ucznia indywidualnie. Takim fachowcem właśnie jestem. Jak to się stało ze mną? Miałam wielu nauczycieli, ponieważ kształcenie muzyka trwa z reguły ponad 20 lat. Spotkałam kilku nauczycielu wyjątkowo utalentowanych. Oni zafascynowali mnie swoją misją i swoim podejściem do ucznia. A dalej, w praktyce ciągle weryfikuję swoją metodę zastanowieniem się: a jak by oni tutaj postąpili? Cóż jeszcze? Zapraszam :) Co wymagane jest od ucznia? Jedno - chęć, by spróbować, jak to jest z tym graniem naprawdę? Moja strona: www.dar-muzyki.szkoła.pro