FabrykaMuzyki daje korepetycje z muzyki w Warszawie


Warszawa: muzyka

Witam,
nazywam się FabrykaMuzyki i jestem korepetytorem muzyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nauka gry na perkusji. Zapraszamy do naszej szkoły. Nauka w Centrum Warszawy! Ul. Sienna 41. Indywidualne podejście do klienta oraz ciekawy i atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć jest gwarancją sukcesu. Bogate doświadczenie. Jesteśmy jedną z najlepiej rozwijających się Szkół muzycznych. Naszą charakterystyczną cechą jest wyjątkowo artystyczne wnętrze i klimat. Nauka na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje na Stronie: http://fundacjafabrykamuzyki.pl/portfolio/nauka-gry-na-perkusji-warszawa/ oraz pod numerem: 883 10 10 80 Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia! :)

Następna oferta

Poprzednia oferta