Marcelina daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Marcelina i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 4 roku matematyki zaprasza na korepetycje Dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie mnie? Nauczanie jest dla mnie ogromną pasją, nie traktuje udzielania korepetycji tylko jako formy zarobku, angazuję się w nauczanie, sprawdzam postępy ucznia, szukam rozwiązań jeśli napotykamy jakiś problem. Prowadzę lekcje w miłej atmosferze, tłumaczę zagadnienia bardzo cierpliwie i tak długo szukam odpowiedniego porównania aż uczeń zrozumie, stosuję przykłady z życia codziennego. Podczas zajęć rozwiązuję dużo zadań, i dość dużo zadaję do domu, omawiam prace domowe zwracając uwagę na błędy jakie uczeń robi, zapewniam stały kontakt telefoniczny i konsultacje ze mną drogą mailową.

Następna oferta

Poprzednia oferta