Bytomianin daje korepetycje z chemii w Bytomiu


Bytom: chemia

Witam,
nazywam się Bytomianin i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Bytomiu (województwo śląskie). Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie, Przygotujemy Was do matury z chemii na poziomie rozszerzonym tak, aby uzyskany wynik umożliwił przyjęcie na wymarzony kierunek studiów. W trakcie naszego kursu powtórzysz, uzupełnisz, rozszerzysz i usystematyzujesz wiedzę, zyskując umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych. Jestem wieloletnim praktykiem, pedagogiem i egzaminatorem. Nasze lekcje będą na zdecydowanie wyższym poziomie niż oferuje to program nauczania w szkole. Lekcje odbywać się będą w Bytomiu. Tel. kontaktowy: 666 134 949 Zaczynamy od października 2016 roku.

Następna oferta