Ernest Skowron daje korepetycje z biologii w Kielcach


Kielce: biologia

Witam,
nazywam się Ernest Skowron i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

ponad 100 maturzystów z wynikiem ponad 80% po naszych korkach!!! Najlepsze materiały. Zajęcia na Uniwersytecie. Godziny za free (tematy realizujemy do końca ile by nie trwał za darmo!). Swoboda ustalania terminów. Mnóstwo zadań i pakietów. Pisemna gwarancja uzyskania żądanego wyniku na maturze! Tylko indywidualna praca (nauczyciel i uczeń).

Następna oferta