Szymon Pełczyński daje korepetycje z biologii w Poznaniu


Poznań: biologia

Witam,
nazywam się Szymon Pełczyński i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Zbliżająca się matura z biologii przyprawia Ciebie o dreszcze? Nerwowo odliczasz dni do maja? Boisz się, że wynik matury skutecznie pokrzyżuje twoje plany na studia? Prawdopodobnie takie uczucia towarzyszą 99% maturzystów, towarzyszyły także mi w maju 2016 roku. Wytrwała praca przyniosła efekty - w tym samym roku rozpocząłem upragnione studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Teraz chciałbym móc pomóc Tobie przygotować się do egzaminu maturalnego z biologii - niezależnie od twojego poziomu umiejętności czy planów na przyszłość. Uważam, że najważniejszą rzeczą w dobrym przygotowaniu się do matury jest wytrwała praca z arkuszami maturalnymi i to właśnie na nich (uszeregowanych tematycznie zadaniach) chciałbym oprzeć zajęcia z Tobą. Dużą uwagę przykładam też do sztuki opanowania emocji. Móc zachować spokój podczas tak ważnego egzaminu to rzecz bezcenna! Jeśli zdecydujesz się na kontakt ze mną, na początku będę chciał porozmawiać na temat twoich planów oraz oczekiwań. Wówczas też ustalimy plan oraz zakres spotkań aby móc wykorzystać ich potencjał w jak największym zakresie. Po rozmowie wstępnej będziemy mogli odbyć *darmową* lekcję próbną, która pozwoli podjąć Tobie ostateczną decyzję odnośnie dalszych lekcji. Preferuję zajęcia u siebie, gdzie mam dostęp do wszelkich niezbędnych materiałów na wyciągnięcie ręki. Jestem także otwarty na prowadzenie zajęć u ucznia, co wiąże się oczywiście z kwestiami dojazdu. Mieszkam w pobliżu ulicy Grunwaldzkiej i Ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego - transport publiczny jest tu bardzo przystępny. Harmonogram spotkań będzie możliwy do ustalenia od połowy września - plan zajęć na studiach jest nieubłagany ;)

Następna oferta

Poprzednia oferta