José Giovanini daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Legionowie


Legionowo: język hiszpański

Witam,
nazywam się José Giovanini i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Legionowie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype fliagiovanini
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Hola!! Soy José, jestem argentynczykiem. Bardzo praktyczna i entuzjastyczna dydaktyka. Teatralność sytuacji. internalizacja symboli. Też oferuję poprawić pisemne po hiszpańsku. Pierwsze korekty dla wydawnictw książkowych.

Następna oferta