Agata daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką III roku BIOTECHNOLOGII i nauki ścisłe i przyrodnicze są moją pasją. Udzielam korepetycji z następujących przedmiotów: BIOLOGIA, CHEMIA, MATEMATYKA, PRZYRODA. (pomoc w nauce na bieżąco i odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości, przygotowanie do testów, klasówek i egzaminów, pisanie prac zaliczeniowych). Dysponuję ciekawymi i nowoczesnymi materiałami do nauki. Chętnie pomogę w nauce także dzieciom ze szkoły podstawowej i udowodnię, że nauka w/w przedmiotów jest łatwa i interesująca :)

Następna oferta

Poprzednia oferta