Magdalena Słupek daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena Słupek i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum, Bemowo, Okolice metra. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 5 roku stosunków międzynarodowych UW. Korepetycji udzielam od początku studiów. Mam duże doświadczenie w przygotowaniu do matury oraz prowadziłam liczne szkolenia firm. Nie podejmuje się jednak uczenia dzieci poniżej 10 roku życia. W podanej cenie: 30 zł wliczony jest dojazd i materiały. Zapraszam wszystkich tych, którzy szukają wymagającego korepetytora, ale bez obaw zajęcia zawsze odbywają się w przyjemnej atmosferze.

Następna oferta

Poprzednia oferta