Kasia daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum, Mokotów, Ursynów, Wyględów, Ochota, Wola, Stare Miasto itp.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku Akademii Medycznej w Warszawie (wydział lekarski). Udzielałam korepetycji w liceum głównie z matematyki, chemii. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi (młodszy brat i młodsze rodzeństwo cioteczne; wieloletnia praca jako wolontariusz w świetlicy, gdzie głównym moim zajęciem było tłumaczenie i pomoc w pracach domowych dzieci w wieku od 7 do 15, 16 lat).

Następna oferta

Poprzednia oferta