Kasia daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum, Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Powiśle, Wola, Ochota, Koło, Wyględów itp.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku Akademii Medycznej w Warszawie (wydział lekarski). W liceum udzielałam korepetycji głównie z matematyki i chemii. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Mam młodszego brata oraz młodsze rodzeństwo cioteczne. Przez kilka lat pracowałam w świetlicy jako wolontariusz, gdzie pomagałam dzieciom w wieku 7-15 lat w pracach domowych itp.

Następna oferta

Poprzednia oferta