Marek Sobczak daje korepetycje z matematyki w Strzyżowie


Strzyżów: matematyka

Witam,
nazywam się Marek Sobczak i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Strzyżowie (województwo podkarpackie), a dokładnie: Rzeszów, Zawadka, Dobrzechów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem sprawdzonym i doświadczonym korepetytorem, a do tego jednym z najlepszych uczniów Zespołu Szkół w Strzyżowie, o czym świadczyć mogę sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych z wielu dziedzin. Mam doskonały kontakt ze swoimi podopiecznymi i łatwo nawiązuję kontakty. Mam dobre podejście do młodzieży. Zachęcam do skorzystania z moich usług.