Małgorzata daje korepetycje z biologii w Częstochowie


Częstochowa: biologia

Witam,
nazywam się Małgorzata i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Częstochowie (województwo śląskie), a dokładnie: Mstów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, czwartku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK××TAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

doświadczenie-13letni staż pracy w LO, w tym głównie klasy biol.-chem.,10-letnia praktyka w przygotowaniu do matury, praca w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej - jako egzaminator- weryfikator -3 lata - od momentu pojawienia się zewnętrznej matury. FORMY PRACY- wykłady uzupełniające + ćwiczenia, każdy uczeń na każdej lekcji otrzymuje pakiet materiałów - kserokopii-głównie różnych typów zadań do powtarzanego działu - takich, jakie występują w arkuszach egzaminacyjnych, zadania są starannie dobierane i dostosowane do standardów egzaminacyjnych. zadania te są ćwiczone w ramach lekcji, a część rozwiązuje uczeń w domu.

Następna oferta

Poprzednia oferta