Kaśka daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Kaśka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

ANGIELSKI
PROFESJONALNIE
SKUTECZNIE
NIEDROGO

Studentka filologii angielskiej UAM, po pobycie w Stanach Zjednoczonych i Irlandii, posiadająca doświadczenie w pracy z uczniem indywidualnym, udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania.

DLA MATURZYSTÓW: kompleksowe przygotowanie do matury, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym (zapewniam najnowsze materiały!)

DLA DOROSŁYCH: konwersacje dla osób planuj?cych wyjazd za granicą DLA DZIECI: nauka poprzez zabaw? (gry i zabawy edukacyjne, piosenki i bajki)

DLA WSZYSTKICH: luźna, miła atmosfera + szybkie efekty Na ?yczenie: zajęcia w domu ucznia, dodatkowe materiały - ZA DARMO! Cena maksymalna to 25 zł/60 min

Następna oferta

Poprzednia oferta