Marta daje korepetycje z języka polskiego w Kłodzku


Kłodzko: język polski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Kłodzku (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Wrocław, Jugów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii polskiej z 5-letnim doświadczeniem jako korepetytor, finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego napisze dla Ciebie każdą pracę maturalną, zaliczeniow?, licencjack? czy też magistersk?. Gwarancja wysokiej jakości prac jest poparta wysokimi ocenami otrzymywanymi przez uczniów.