Krzysztof B. daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Krzysztof B. i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Korepetycje z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej i studiów. Pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowywanie do testów kompetencji, egzaminu gimnazjalnego oraz maturalnego (w zakresie podstawowym lub rozszerzonym), nadrabianie zaległości, rozwiązywanie zadań na zamówienie (także przez Internet).

Rzetelno?? i doświadczenie. Dojazd do ucznia. Zajęcia w dowolny dzień tygodnia. Cena 20-40 zł za 60 min lub ewentualnie do uzgodnienia w przypadku większej liczby godzin. Możliwe zajęcia grupowe (ni?sze ceny). Skutecznie i bezstresowo. Dla stałych uczniów darmowe konsultacje przez Internet. Tylko Wrocław.

Następna oferta

Poprzednia oferta