Iwona daje korepetycje z chemii we Wrocławiu


Wrocław: chemia

Witam,
nazywam się Iwona i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doktor nauk chemicznych, pracownik naukowy uczelni wyższej z kilkuletnim doświadczeniem w uczeniu studentów chemii organicznej, ogólnej i nieorganicznej udzieli korepetycji z chemii (gimnazjum, szkoła średnia, studia). Profesjonalne przygotowanie do sprawdzianu, matury, egzaminu. Pomoc w nadrobieniu zaległości. Zapraszam wszystkich którzy nie radzą sobie z tym przedmiotem :)

Następna oferta

Poprzednia oferta