Ewa daje korepetycje z języka francuskiego w Łodzi


Łódź: język francuski

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie), a dokładnie: Łód? Górna. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem romanistyki z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Udzielam lekcji na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję także do matury i egzaminów DELF. Na zajęciach korzystam z różnego typu materiałów tj. prasa francuska, kasety audio, płyty CD, internet. zajęcia odbywają się w miłej, przyjaznej, nie stresuj?cej atmosferze. Istnieje możliwość nauki w grupie do 3 osób. Jestem osobą elastyczna a więc potrafię dostosowa? się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Serdecznie zapraszam!!

Następna oferta

Poprzednia oferta