Tomasz Przeżdziecki daje korepetycje z języka angielskiego w Gdyni


Gdynia: język angielski

Witam,
nazywam się Tomasz Przeżdziecki i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdańsk, Sopot. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem czterokrotnym laureatem Olimpiady Języka Angielskiego szczebla centralnego - w 2005 zajęćem na olimpiadzie pierwsze miejsce, bra?em również udzia? w kilku innych konkursach, m.in. w konkursie business English i konkursie dotyczłcym kultury amerykańskiej, który wygra?em. Interesuj? się literatur? angielską z okresu międzywojennego i ameryka?sk? z lat powojennych - specjalizuj? się w postmodernizmie ameryka?skim. W październiku tego roku rozpoczn? studia na kierunku Filozofia Politologia Ekonomia w Oksfordzie. Korepetycji udzielam od dwóch lat. Oferuję pomoc w zakresie nauki języka na każdym poziomie - gimnazjum, liceum, studia, przygotowanie do egzaminów, pisania prac oraz kultury i literatury.

Następna oferta

Poprzednia oferta