Samwel Jackson daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Samwel Jackson i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Udzielam korepetycja a dzielnica biskup. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem Native Speaker Udzielam korepetycji z języka angielskiego na terenie miasta Wrocław. Udzielam korepetycji osobom początkującym jak również zaawansowanym.

Konwersacje Gramatyka Przygotowanie do matury Przygotowanie do egzaminów językowych Zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych Zapewniam bardzo przyjazna i miłą atmosferę w trakcie zajęć, serdecznie zapraszam. Zaczyna od października cena 25złt za 60 min tel. 669285825

Następna oferta

Poprzednia oferta