Kasia daje korepetycje z biologii we Wrocławiu


Wrocław: biologia

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 2 roku Akademii Medycznej we Wrocławiu(studia dzienne)na wydziale farmaceutycznym na kierunku analityka medyczna. Z racji studiowanego kierunku posiadam dużą wiedzę z zakresu biologii i chemii, przedmioty te zdawałam na maturze na poziomie rozszerzonym. Mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą(pracowałam jako opiekunka w USA) i uwa?am że umiem przekazać innym swoją wiedzę. Mam 21 lat.

Następna oferta

Poprzednia oferta