Paulina daje korepetycje z języka francuskiego we Wrocławiu


Wrocław: język francuski

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Śródmieście, centrum, okolice ul.Traugutta, Komuny Paryskiej. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem korepetytork? z 2-letnim stażem.jestem na II roku filologii francuskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego, a także z podstaw hiszpańskiego i angielskiego.

Następna oferta

Poprzednia oferta