Wioleta daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Wioleta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: obszar Poznania. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Uwaga! Chetni? udzielę lekcji korepetycji uczniom szkol podstawowych, gimnazjum i średnich a także studentom z języka angielskiego. Posiadam własne materiały edukacyjne, pomogę w pracach domowych, solidnie przygotuje do matury, egzaminów i sprawdzianów. Posiadam certyfikaty językowe z angielskiego. Jestem studentką filologii angielskiej i hispanistyki. Cena: 20 zł/ 60 min. Kontak: 510304032.

Następna oferta

Poprzednia oferta