Monika Kustra daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Monika Kustra i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Mokotów, Śródmieście oraz inne dzielnice w zależności od tego jak dogodny jest dojazd z Mokotowa.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Posiadam certyfikat bieg?o?ci językowej CAE, jestem absolwentką dwujęzycznego LO. Mam 2-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Program zajęć dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Oferuję pomoc w przyswajaniu materiału szkolnego lub w ogólnym poszerzaniu wiedzy. Posiadam różnorodne materiały dydaktyczne.

Następna oferta

Poprzednia oferta