Katarzyna C. daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna C. i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka anglistyki UW z dwuletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym j. angielskiego oferuje: zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb uczącego się (słownictwo, gramatyka, doskonalenie umiejętności i inne), pomoc w przygotowaniu się do matury oraz egzaminów FCE/CAE, pomoc w nabraniu swobody i płynności w komunikowaniu się w języku angielskim (konwersacje), nauką wymowy (brytyjska - Received Pronunciation = BBC English), pomoc w pracach domowych/pisemnych & pomoc w zrozumieniu/przyswojeniu materiału omawianego podczas szkolnych lekcji. Zapewniam różnorodne materiały dydaktyczne (podręczniki, kserokopie tekstów, słowniki, książki, kasety audio) oraz ćwiczenia i testy na wszystkich poziomach zaawansowania (także do pracy samodzielnej).

Następna oferta

Poprzednia oferta