Anna Bilińska daje korepetycje z muzyki w Rudzie Śląskiej


Ruda Śląska: muzyka

Witam,
nazywam się Anna Bilińska i jestem korepetytorką muzyki. Korepetycji udzielam w Rudzie Śląskiej (województwo śląskie), a dokładnie: Zabrze,Katowice,Chorzów, Bytom. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: bilart@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doświadczony nauczyciel, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, artysta chóru w Państwowej Filharmonii Śląskiej udziela lekcji ?piewu oraz gry na gitarze. Bogata rozpi?to?? repertuaru, od klasyki do rozrywki w zależności od upodoba? i gustu klienta. Wiek ucznia nie gra roli.

Poprzednia oferta