Darek daje korepetycje z języka włoskiego w Warszawie


Warszawa: język włoski

Witam,
nazywam się Darek i jestem korepetytorem języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student Filologii W?oskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Bezstresowo i skutecznie nauczy włoskiego na każdym poziomie. Posiadany certyfikat - CILS 4. Długi czas sp?dzony we Włoszech, st?d bardzo dobra znajomość wspó?czesnych tendencji językowych. Dwuletnie doświadczenie w zakresie udzielania korepetycji. Zapraszam osoby indywidualne bądź grupy.

Następna oferta

Poprzednia oferta