Magda Bobińska daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Magda Bobińska i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Wszystkie dzielnice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!
Jestem studentką 3 roku Nauk Ścisłych. w przyszłości mam zamiar uczyć w szkole:-). Oferuje pomoc z matematyki osobą w ro?nym wieku. Każdego ucznia traktuje indywidualnie i bardzo mi zależy żeby pomóc Wam najlepiej jak potrafię. Proponuje pierwsza darmowa lekcje, na której lepiej się poznamy, a ja zorientuje się w czym mogę pomóc:-).

Następna oferta

Poprzednia oferta