Weronika daje korepetycje z języka czeskiego w Warszawie


Warszawa: język czeski

Witam,
nazywam się Weronika i jestem korepetytorką języka czeskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum, Stare Miasto, Bielany. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka czeskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem po 10-letnim pobycie i nauce w Czechach a także posiadam certyfikat Uniwersytetu Warszawskiego potwierdzający bieg?? znajomość języka czeskiego. Oferuję lekcje w miłej atmosferze dla osób (dzieci, młodzież, dorośli) na każdym poziomie, jak również konwersacje i tłumaczenia. Styl zajęć dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Zapewniam bezpłatne materiały na każdą lekcj?! Umożliwiam także rozszerzenie tradycyjnej tematyki zajęć o zagadnienia spo?eczno-polityczne lub inne, według zainteresowań. Wszystkie pozosta?e szczegóły są do uzgodnienia. Zajęcia mogę się odbywać również w bardzo dogodnym i łatwo dostępnym miejscu w Centrum Warszawy. Do zobaczenia!

Poprzednia oferta