Weronika daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Weronika i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum, Stare Miasto, Bielany. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na bardzo efektywne zajęcia w miłej atmosferze! Posiadam certyfikat DELE Intermedio i oferuję lekcje dla osób (dzieci, młodzież, dorośli) zarówno rozpoczynaj?cych nauką hiszpańskiego jak i tych, które już uczyćy się tego języka. Styl zajęć dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Zapewniam bezpłatne materiały na każdą lekcj?! Umożliwiam także rozszerzenie tradycyjnej tematyki zajęć o zagadnienia spo?eczno-polityczne lub inne. Wszystkie pozosta?e szczegóły są do uzgodnienia. Zajęcia mogę się odbywać również w bardzo dogodnym i łatwo dostępnym miejscu w Centrum Warszawy. Do zobaczenia!

Następna oferta

Poprzednia oferta