Paulina daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: wszystkie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 4 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego - uczę dzieci i dorosłych, przygotowuję do matury i egzaminów FCE, CAE i CPE. Od roku pracuję także jako lektorka w szkole językowej. Zapraszam na lekcje angielskiego w miłej atmosferze, u mnie lub u ucznia w domu, konwersacje, nauczanie poczłtkowe, pomoc w pracach domowych i inne, w zależności od ?yczenia i potrzeb ucznia. Posiadam różnorodne materiały do zajęć. Gwarantuję wysoki poziom. Cena do negocjacji, przy większej ilości godzin w tygodniu zniżki! Zapraszam - Paulina

Następna oferta

Poprzednia oferta