Marcin daje korepetycje z fizyki w Szczecinie


Szczecin: fizyka

Witam,
nazywam się Marcin i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie), a dokładnie: okolice Szczecina. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Prowadzę zajęcia na terenie Szczecina i okolic, indywidualnie lub w grupach, na poziomie szkoły średniej, gimnazjum lub uczelni wyższej. Dodatkowo uczę matematyki, informatyki, języka C/C++. Oferuję też pomoc przy realizacji projektów w programach: MathCad, Matlab, w laboratoriach z fizyki itp. Koszt dla jednej osoby w przypadku grupy dwuosobowej: 20 zł/60 min, dla grupy trzyosobowej: 15 zł/60 min, koszt dla większej grupy do ustalenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta