Katarzyna daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii angielskiej z 3-letnim doświadczeniem w nauczaniu j. angielskiego zaprasza na lekcje indywidualne (od podstaw do poziomu zaawansowanego), korepetycje, konwersacje, zajęcia przygotowujące do matury oraz egzaminów Cambridge. Oferuję również pomoc w pracach pisemnych (wypracowania, listy, CV i inne).

Gwarantowana miła atmosfera & różnorodne materiały do nauki; dostosowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia; zniżki przy minimum 90-minutowych zajęciach; dojazd do ucznia (w zależności od miejsca zamieszkania)

Następna oferta

Poprzednia oferta