Dawid daje korepetycje z języka rosyjskiego w Krakowie


Kraków: język rosyjski

Witam,
nazywam się Dawid i jestem korepetytorem języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku, piątku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK×××TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Korepetytor - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego (8 miejsce w Polsce na 4000 kandydatów), student UJ - filologia rosyjska, bywaj?cy w Rosji wymagaj?cy i doświadczony korepetytor.

35 zł/90 min, 25 zł/60 min (w tym materiały dydaktyczne gratis!) PROFESJONALNE KURSY MATURALNE, KONWERSACYJNE I GRAMATYCZNE Przy 2 zajęciach tygodniowo rabat -30 zł/90 min za 2 lekcj? JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ Lekcje ze mną to więcej nią studenckie korepetycje, staram się uczyć tak jak sam chciałbym być uczony! Ja po prostu lubię to co robić :)

GG: 3390706

Jeśli NAPRAWDĘ chcesz się nauczyć nie będziesz rozczarowany

Każda lekcja jest przeze mnie wcześniej przygotowywana, dobór tematów i stopień ich trudności dla danej osoby nie jest przypadkowy. Na zajęciach wykorzystuj? różnorodne pomoce naukowe-rosyjskie gazety, materiały, teksty, książki, płyty itd


Następna oferta

Poprzednia oferta