Patrycja daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Patrycja i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

W tym roku kończę studia, mam więc już wieloletnie doświadczenie w udzielaniu lekcji. Oprócz korepetycji pracuję również w szkole językowej. Prowadzę zajęcia w?a?ciwie na wszystkich poziomach i dla osób w każdym wieku. Uczy?am już dorosłych wyjeżdżających za granicą, maturzystów, osoby z podstawówki, gimnazjum, liceum, przygotowujące się do egzaminów na anglistykę albo do FCE, a nawet przez rok pracowałam w przedszkolu ;) Ukończyłam kurs językowy w Londynie i przez d?u?szy czas pracowałam w Wielkiej Brytanii. Na zajęciach zazwyczaj korzystam z podręcznika a oprócz tego daję bardzo du?o materiałów dodatkowych. Wszystko zależy od potrzeb ucznia. Serdecznie zapraszam ;-)

Następna oferta

Poprzednia oferta