Magdalena Stolarczyk daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Rozogi


Rozogi: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena Stolarczyk i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Rozogi (województwo warmińsko-mazurskie), a dokładnie: Szczytno, Myszyniec Świ?tajno, Spychowo, Orzeszki, Faryny, DÄ…browy, ROZOGI. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: gdumasia@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Posiadam certyfikat FCE of OXFORD oraz 10 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci (obecnie uczę także w przedszkołach) oraz młodzieży a także osób dorosłych z zawodu jestem psychologiem.