Aleksandra Serzysko daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Aleksandra Serzysko i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka II roku wydziału pedagogiki UW chętnie udzieli korepetycji z języka polskiego. Zakres szkoły podstawowej, gimnazjum, lub szkoły średniej (również przygotowanie do matury). Jako nauczyciel z powo?ania cierpliwie i bezstresowo pomoże w opanowaniu materiału. Duża elastyczno?? terminów zajęć i możliwość dojazdu na terenie Targówka.

Następna oferta

Poprzednia oferta