Agnieszka daje korepetycje z języka francuskiego w Poznaniu


Poznań: język francuski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem na IV roku filologii romańskiej w Poznaniu, specjalizacja - dydaktyka. Mam tytuł licencjata. Posiadam certyfikat DELF. Uważam za zupełnie fa?szyw? powszechn? opini?, że francuski jest nie do nauczenia się - ja ci?gle go poznają i ci?gle uczę się nowych rzeczy: jeśli mnie się udaje, to dlaczego nie ma się uda? innym? Na poczłtek wystarczy spróbowa?. Mam własne materiały. Udzielam korepetycji od 5 lat osobom na różnym poziomie, w różnym wieku i o różnych wymaganiach.

Następna oferta

Poprzednia oferta