Paweł daje korepetycje z informatyki w Warszawie


Warszawa: informatyka

Witam,
nazywam się Paweł i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: W okresie wakacyjnym: Radom. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: metalchemik@tlen.pl
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student Informatyki UW po olimpiadzie chemicznej uczy Matematyki, Informatyki, Fizyki, Chemii, pomaga przy pracach domowych, przygotowuje do sprawdzianów i egzaminów, możliwość odbycia pojedynczej lekcji lub d?u?szego kursu. Rozwi?zuje też zadania na zlecenie.

Następna oferta

Poprzednia oferta