Julita daje korepetycje z języka francuskiego w Krakowie


Kraków: język francuski

Witam,
nazywam się Julita i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: dojazd do ucznia. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype julisia200
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka IV roku filologii romańskiej AP z tytułem zawodowym licencjata i praktykami pedagogicznymi, udzieli korepetycji z języka francuskiego: różne poziomy, pomoc w pisaniu wypracowań, przygotowanie do klasówek. Bezstresowo, skutecznie, niedrogo. Jestem również magistrem filologii polskiej UJ i doktorantka na językoznawstwie, więc istnieje też możliwość korepetycji z języka polskiego, pomocy w przygotowaniu do matury i pisaniu prezentacji maturalnych.

Następna oferta

Poprzednia oferta