Magdalena daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Kudowa Zdrój


Kudowa Zdrój: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Kudowa Zdrój (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Duszniki,Szczytna,Polanica. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje, lekcje u nauczycielki języka angielskiego-wszystkie poziomy zaawansowania. Profesjonalne przygotowanie do matury, egzaminów i wszystkich certyfikatów, odrabianie prac domowych, nadrabianie zaległości w nauce, tłumaczenia. Posiadam duże doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi i poziomami oraz szereg kursów i szkole? nowoczesnego nauczania. Nauka mila, w przyjemnej atmosferze, bezstresowa a rezultaty gwarantowane. W ramach zajęć oferuje za darmo własne materiały do nauki języka, kserówki, mini ?ci?gi i różne pomoce naukowe. Serdecznie zapraszam. Dost?pno?? telefoniczna od pi?tku do niedzieli.

Poprzednia oferta