Michał daje korepetycje z języka rosyjskiego w Krakowie


Kraków: język rosyjski

Witam,
nazywam się Michał i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: ul. Daszy?skiego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Korepetytor - Native Speaker, Wy?sze Wykształcenie kierunkowe. 25/90 min, 15/60 min (w tym materiały dydaktyczne gratis-zajęcia są indywidualne!) PROFESJONALNE KURSY MATURALNE, KONWERSACYJNE I GRAMATYCZNE! JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ Lekcje ze mną to więcej nią studenckie korepetycje, staram się uczyć tak jak sam chciałbym być uczony! Ja po prostu lubię to co robić :)

Jeśli NAPRAWDĘ chcesz się nauczyć nie będziesz rozczarowany!

Każda lekcja jest przeze mnie wcześniej przygotowywana, dobór tematów i stopień ich trudności dla danej osoby nie jest przypadkowy. Na zajęciach wykorzystuj? różnorodne pomoce naukowe-rosyjskie gazety, materiały, teksty, książki, płyty itd

POSZUKUJĘ OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, SUMIENNYCH I CHĘTNYCH DO NAUKI SERDECZNIE ZAPRASZAM

Następna oferta

Poprzednia oferta