Kasia T daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia T i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, jestem studentką filologii angielskiej UW korepetycji udzielam od4lat, przygotowuję do matury, ale również do egzaminów językowych jak FCE czy CAE. Dysponuję własnymi materiałami więc nie ma potrzeby kupowania podręcznika na zajęcia. Oferuję nauką mówienia(również typowe konwersatoria), gramatyki, słownictwa, s?owem wszystkich umiejętności niezb?dnych żeby dobrze pos?ugiwa? się językiem angielskim. pozdrawiam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta