Katarzyna daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Śródmieście i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: karaluch87@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką stosunków międzynarodowych na Uni. Wrocławskim. Udzielam korepetycji od kilku lat- głównie osobom dorosłym, ale także dzieciom. Zajęcia typu konwersatoria, pomoc w pracach pisemnych i nauka od podstaw- do uzgodnienia. Dysponuje certyfikatem FCE, a obecnie przygotowuje się do CAE. Angielski to moje narzędzie pracy, ale przede wszystkim pasja. Lekcje nastawione na komunikację, opanowanie słownictwa u?ywanego na co dzień w krajach angloj?zycznych.

Następna oferta

Poprzednia oferta