Lydia daje korepetycje z łaciny w Łodzi


Łódź: łacina

Witam,
nazywam się Lydia i jestem korepetytorką łaciny. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z łaciny.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka filologii klasycznej z przygotowaniem pedagogicznym, kontynuuj?ca nauką na studiach doktoranckich udziela prywatnych lekcji ŁACINY I STAROŻYTNEJ GREKI na wszystkich stopniach zaawansowania i pod każdym kątem. Możliwe jest rozpoczęcie nauki od podstaw (także dla dzieci!) Gwarantuję wysoki poziom nauczania przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Dla pierwszych zainteresowanych lekcja pokazowa gratis. Nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną już dziś! Nie zawsze sentencja,,Festina lente" okazuje się s?uszna...:-)

Poprzednia oferta