Daria daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Daria i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: najlepiej Bemowo ;). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: satanika89@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem uczennica klasy dwujęzycznej z wyk?adowym hiszpańskim w LO im. Miguela de Cervantesa w Warszawie i chętnie udzielę korepetycji, konwersacji, pomogę zglebi? tajniki gramatyki języka hiszpańskiego. Jest to dla mnie język wyk?adowy takich przedmiotów jak biologia, geografia, historia i historia sztuki, literatura oraz kultura Hiszpanii. Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem e-mail: satanika89@o2.pl lub 0-509-237-407 Pozdrawiam Daria :))

Następna oferta

Poprzednia oferta