Rafał daje korepetycje z informatyki we Wrocławiu


Wrocław: informatyka

Witam,
nazywam się Rafał i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo opolskie), a dokładnie: OLESNO, Wrocław, Łód?, Grodków. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype rafcio_r
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

jestem inżynierem informatyki (stosowanej) z Nysy, naj?atwiej mnie znaleźć na gg: lub skontaktowa? się przez maila, preferowałbym projekty do wykonania ale mogę i potłumaczyć. Jeśli chodzi o przedmioty korepetycji mogę zaoferowa?: pascal(delphi), c++, java (konsola, gui, aplety), gcc pod XNQ, OMNET++, bazy danych, batche, skrypty, PAKIET OFFICE (np makra w Excelu). jeśli masz jaki? problem proponuje się skontaktowa?

Poprzednia oferta