Piotr daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Piotr i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam, udzielam korepetycji z j. angielskiego na każdym poziomie. Także z języka specjalistycznego-język biznesowy, prawniczy. Dysponuję własnymi bardzo różnorodnymi materiałami do nauki (czytanki, testy, audio, software). Uczę zarówno uczniów szkół podstawowych, szkół średnich, studentów jak i ludzi dorosłych po 40-stce, a także osoby z dyslekcj? lub problemami zdrowotnymi. Dojeżdżam na obszarze całej Warszawy. Jestem magistrem i doktorantem UW(stos.mn.). Poza tym studiuję orientalistyk?. Dysponuję certyfikatem znajomości j. angielskiego na poziomie C1 (w skali Rady Europy). Mam za sobą kilku miesiączny pobyt w Szkocji. RZETELNIE I PROFESJONALNIE

Następna oferta

Poprzednia oferta