Adam daje korepetycje z informatyki we Wrocławiu


Wrocław: informatyka

Witam,
nazywam się Adam i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Dam Korepetycje z Informatyki oraz robię projekty zaliczeniowe na zamówienie, prezentacje, strony, pakiet Office -oraz zapoznanie z otoczeniem windows dla każdego, programowanie html, php,Delphi, javascript, grafika. Student 4 Roku Akademii Ekonomicznej,Ekonometria i informatyka. Doświadczenie, cierpliwość, różne sposoby nauki a przede wszystkim Efekty! Tego można się po mnie spodziewać! Mieszkam na krzykach i jeśli Państwo również mieszkacie w tej okolicy to cenowo możemy negocjować.tel. 601797904 Pozdrawiam

Następna oferta

Poprzednia oferta